İYİLİK GEMİSİ FİLİSTİN YOLUNDA (ONUNCU SEFER)
Verenel Derneği, Ümmet adına büyük bir mücadele veren kardeşlerimizin bu kahramanca ve onurlu duruşlarını desteklemek için çalışmalar başlatmıştır. Filistinli kardeşlerimizin bu haklı mücadelelerinde yanlarında olduğumuzu göstermek adına saldırıların başladığı ilk günden itibaren ihtiyaç duyulan gıda, ilaç ve tıbbi malzeme desteklerini kararlı bir şekilde sürdürmektedir. Savaşta hedef alınan ambulansların oransal değerlerini korumak için bölgeye tam donanımlı ambulans sevkiyatları yapmıştır. Türk Kızılayı koordinasyonu ile Filistin’de soykırım altında bulunan kardeşlerimize, ihtiyaç duyulan malzemeler iyilik gemilerine yüklenerek ikinci İyilik Gemisini ulaştırmak için hazırlıklarını sürdürüyor.
Nasıl Bağış Yapabilirim?
Derneğimizin Genel merkezini ya da şubelerini arayarak veya bizzat giderek makbuz karşılığında,
Web sitemizden online olarak,
Hesap numaralarımızı kullanıp EFT ve HAVALE yaparak bağışlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.
Türk Kızılayı koordinasyonunda Filistin'de soykırım altındaki kardeşlerimize ikinci iyilik gemimizi ulaştırıyoruz!
Acil yazıp 7232'ye SMS göndererek 50 TL bağış yapabilirsiniz. (Yalnızca Türk Telekom'dan sms gönderebilirsiniz)
Dünya genelinde milyonlarca insan temiz içme suyuna erişimde güçlük çekiyor. Özellikle Afrika ve Asya'nın bazı bölgelerinde, su kuyuları yaşamı destekleyen önemli bir kaynak haline...
Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in “Ben ve yetimi himaye eden kimse cennette beraberiz” müjdesine gelin hep birlikte ortak olalım.
Yurt içinde veresiye defterini ödeyemeyen 1.000 ihtiyaç sahibi aileyi, hayırseverler ile buluşturuyoruz.Verenel Derneği olarak hem yurt içinde hem yurt dışında birçok faaliyet ala...
“Kim Allah’ın rızasını talep ederek bir mescit inşa ederse, Allah ona Cennette bir köşk inşa eder.” (Hadis-i Şerif; Müslim, Mesacid, 24) Birlik ve beraberliğin sağlandı...