Desteklerinizle Gazze’de çadırkentlerde yaşayan ihtiyaç sahibi Gazze'li bebeklere bez göndermiştik. Durumun aciliyeti nedeniyle şimdi ise bebek mamalarımızı ulaştırıyoruz..
Elimizden Gelenin En İyisini Yapıyoruz: Gazze İçin Temiz Su Projesi
Yurt içinde veresiye defterini ödeyemeyen 1.000 ihtiyaç sahibi aileyi, hayırseverler ile buluşturuyoruz.Verenel Derneği olarak hem yurt içinde hem yurt dışında birçok faaliyet ala...
Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in “Ben ve yetimi himaye eden kimse cennette beraberiz” müjdesine gelin hep birlikte ortak olalım.