Yeterli geçim kaynağı olmayan ailelere “Sürdürülebilir Kalkınma” planları ile istihdam sağlayarak düzenli gelir kapısı elde etmelerine vesile olmak adına “Süt Keçisi Projesi” ni başlattık. İhtiyaç sahibi, uygun bölgelerdeki ailelere bir erkek keçi bir dişi keçi veriyoruz. Zaman içinde çoğalan bu keçiler aile bütçesine ciddi katkı sağlamaktadır.
1 Çift Keçi Bedeli 360 $
Süt Keçilerinin Teslimat Videosu Bağışçıya Ulaşıyor mu?
İhtiyaç sahibi kişiye teslimatı yapılan süt keçilerinin görsel ve videosu derneğimizin ilgili birimine iletilir ve incelenir. İnceleme aşaması tamamlandıktan sonra gün içinde bağışçının cep telefonuna görselleri ve videoları iletilir. |
“Kim Allah’ın rızasını talep ederek bir mescit inşa ederse, Allah ona Cennette bir köşk inşa eder.” (Hadis-i Şerif; Müslim, Mesacid, 24) Birlik ve beraberliğin sağlandı...
Peygamber Efendimiz (SAV) şöyle beyân etmiştir: “Dünya ve onun içinde olan şeyler değersizdir. Sadece Allah’ı zikretmek ve O’na yaklaştıran şeylerle, ilim öğreten âlim ve öğrenmek...
Yurt içinde veresiye defterini ödeyemeyen 1.000 ihtiyaç sahibi aileyi, hayırseverler ile buluşturuyoruz.Verenel Derneği olarak hem yurt içinde hem yurt dışında birçok faaliyet ala...